Zoptymalizowane, skuteczne kampanie docierające do polskich rodzin

TV — Online — Outdoor — Omnichannel
Nasza specjalność

Polskie rodziny to nasza specjalność. A promowanie wartości ważnych dla tej grupy to dla nas zaszczyt i przyjemność.

Przyjazne warunki 

Realizujemy budżety różnej wielkości. Jeśli wartości familijne są bliskie Twojej marce, nie wahaj się – skontaktuj się z nami.

Kampanie reklamowe

Realizujemy skuteczne kampanie zorientowane na cel. Wspieramy wizerunek i sprzedaż przy użyciu nowoczesnych narzędzi.

Kampanie wizerunkowe

Mamy doświadczenie w budowaniu marek i wprowadzaniu ich na rynek. Skorzystaj z naszych kompetencji i nowoczesnych narzędzi. Docieramy do klientów dbając nie tylko o wizerunek, ale również wyniki finansowe.

Kampanie sprzedażowe

Oferujemy najskuteczniejsze narzędzia wspierające sprzedaż, prowadzimy kampanie typu lead generation, wspieramy nie tylko ecommerce, ale także retail i wholesale. Działania opieramy na strategii, w szczególności typu OMNICHANNEL.

Kompleksowa obsługa

Od strategii przez kreację i produkcję, po analitykę i optymalizację. Nasz zespół jest gotowy wspierać Cię na każdym kroku działań promocyjnych. W mediavibes pod jednym dachem znajdziesz wszystko co jest niezbędne do realizacji Twoich celów marketingowych.

Strategia

Kreacja

Produkcja

Analityka

Optymalizacja

Realizujemy kampanie w różnych kanałach

Mamy doświadczenie w kampaniach TV, online i outdoor.  Umiejętnie łącząc te kanały, z pasją tworzymy naturalną i skuteczną potrzebę korzystania wśród polskich rodzin z Twoich produktów i usług.
ATL

TV

Tworzymy efektywne kampanie wizerunkowe i sprzedażowe, pomagamy tworzyć treści reklamowe, zarówno na poziomie kreacji, jak i profesjonalnej produkcji. Lokujemy również produkty w wybranych kanałach TV.

Outdoor

W wybranych lokalizacjach umieszczamy reklamę wizerunkową zapewniającą masowy zasięg oddziaływania. Tworzymy i doradzamy jakie treści będą najskuteczniejsze pod kątem zapamiętania marki lub produktu.
Online

e-Commerce

Specjalizujemy się w sprzedaży online, od samego początku do momentu zakupu i potem, upsellując i crosselując produkty, tworzymy e-sklepy oraz kampanie promocyjne ukierunkowane na sprzedaż.

Lead Generation

Nasze działania ukierunkowane są na pozyskiwanie klientów zarówno dla sektora B2C, jak i B2B. Nasze koszty i wolumeny ilości pozyskanych klientów są wyjątkowo konkurencyjne na rynku. Czuwamy nad całym procesem.

Social Media

Prowadzimy działania reklamowe w social mediach, zarówno standardowe, jak i viralowe. Tworzymy treści video oraz pomagamy zbudować unikalne strategie działań, wykorzystując optymalne kanały społecznościowe.

eMailing

Prowadzimy masowe wysyłki emaili. Starannie tworzymy treści i dobieramy kreacje pod kątem zarówno wizerunkowym, jak i sprzedażowym. Docieramy do 99% osób korzystających z poczty emailowej w całej Polsce.

Performance

Rozliczamy kampanie za efekt (w modelach CPO, CPL, CPS, CPC), promując produkty w emailingu, display, linkach tekstowych oraz w social media, zarówno przy dużym wolumenie sprzedaży, jak i tym mniejszym.

Search

Wdrażamy skuteczne pozycjonowanie pod kątem sprzedażowym oraz jako wsparcie w budowaniu wizerunku. Prowadzimy jednoczesne działania zarówno w wyszukiwarce, jaki i w systemach reklamowych GDN i GMC.

Display

Tworzymy i promujemy kreacje wizerunkowe oraz sprzedażowe na największych portalach horyzontalnych, tematycznych, a także na urządzaniach mobilnych.

Marketing Rekomendacji

Rekomendacje są najskuteczniejszą formą reklamy marki lub produktu. Kreujemy Ambasadorów, którzy chętnie i świadomie polecają produkty i marki.

PR online

Umieszczamy treści w Internecie, lokujemy kontentowo, stosujemy techniki natywne, targetując behawioralnie, a jeśli potrzeba stosujemy również SEO PR.
Skorzystaj z naszych kompetencji

Skontaktuj się z nami emailem lub telefonicznie. Możesz po prostu zostawić dane kontaktowe – zadzwonimy lub napiszemy do Ciebie.